Sistemler-kataforez

Anasayfa » Kataforez » Sistemler-kataforez

Membran teknolojisinde sektörün öncü kuruluşu olarak Türkiye Temsilcisi olduğumuz KSS firmasının mühendisleri, özel filtrasyon çözümleri konusunda mükemmel bir iş çıkarmaktadırlar.  Yaklaşık 50 yıldır tasarım, üretim ve özel sipariş üzerine sistem tasarımında lider durumdadır.  KSS mühendislerinin eşsiz filtrasyon bilgileri ve uygulama becerilerindeki yetkinlikleri; kalite, verimlilik ve maliyet kontrolü hedeflerinde başarıyı sağlayan sistem gelişimi için ana dayanak noktalarıdır. 

Programlama ve kumandaları içeren kapsamlı KSS teknolojisi, hali hazırdaki herhangi bir operasyona bütünüyle entegre edilebilmektedir.  Konseptin belirlenmesi aşamasından, pilotaj çalışmalarına ve devamlı destek avantajlarına kadar, fevkalade bir sonuç elde etmenizi sağlayacak tecrübeye sahiptir.

Ayrıca AKAFOR,  KSS’in deteğiyle Türkiye’de çeşitli ebat ve modellerde ön mühendislik sistemleri sunmaktadır.  Uygun maliyetli, çevreyle dost ve hızlı kurulum özelliğine sahip bu sistemler özel uygulamalarınıza kolayca uyarlanabilmektedir.

Dünya çapındaki mühendis kadrosuyla talep ettiğiniz çözümü; kurulum, yapılandırma, sürekli uzun ömür ve olağanüstü performans avantajları ile sizlerin hizmetine sunuyor.  Biz her zaman teknik ekibimizle yanınızdayız.