TEKSTİL

Anasayfa » Filtrasyon » SEKTÖRLER » TEKSTİL

Tekstil endüstrisine uygun çapraz akışlı Spirel ve Tubular membran filtrasyon hatlarımız, tekstil üretiminin zorlu koşulları için yapılmıştır. Eşsiz teknolojilerimiz, pahalı kimyasalları yeniden kullanabilmeniz ve atık su arıtma sisteminizdeki talepleri azaltabilmeniz için KOSTİK, SU VE ATIK SU ,PVA (POLİVİNİL ALKOL ) , İNDİGO BOYA, ÇAMAŞIRHANE,JEAN/KOT yıkama sularını işlemek ve geri kazanmak için kullanılır.

Su filtrasyon sistemlerimiz; Deşarj ve geri kullanım için fabrika atık suyunu işlerken , proses suyu ihtiyacını ve atık su tahliyesini veya yeniden kullanımı için katı standartlara uymanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.Enerji açısından verimli su filtreleme çözümleri sunuyoruz. Filtrasyon çözümleri ,en zorlayıcı kaliteli su gerekliliklerini yerine getirmenize yardımcı olurken , aynı zamanda sürdürülebilir çevre dostu enerji verimli çözümler sunmaktadır.

Filtreleme Zorluklarına Karşı Çözümlerimiz

Tüm filtrasyon ihtiyaçlarınız için deneyimli bir ortak bulacaksınız. Tesisiniz bizim hizmetlerimizden faydalanacaktır.

  • Farklı prosesleriniz için güvenilir bir şekilde yüksek kalitede su üretecek olan PURON® MP su filtreleme sistemleri, PURON MBR sistemlerimizi kullanarak Atık sularınızı güvenli bir şekilde deşarj ve yeniden kullanım için arıtmanıza yardımcı olacağız.
  • KONSOLIDATOR çapraz akışlı filtrasyon sistemlerimiz, pahalı kimyasalları geri kazanmak ve yeniden kullanmak için İNDİGO BOYA ve diğer boyama ve baskı atıklarını konsantre edecektir.
  • Yüksek sıcaklığa dayanıklı Spiral UF membranlarımız , HAŞILLAMA / HAŞIL SÖKME hatlarınızdan PVA ‘ yı geri kazanacaktır. Ağartma, Merserizasyon ve Cip işlemlerinden atık yükünüzü azaltacak ve kimyasal maliyetleri ni düşürecektir.
  • Nanofiltrasyon spiral ürünlerimiz ,ürün kalitesini ve raf ömrünü iyileştirmek için çözünür boya elde etmektedir.